Movember 2018

6. C podporuje akci Movember 2018 - prevenci proti rakovině prostaty. "Správný kofírek tahá za knírek" Alespoň v listopadu... ??

Dějepis VI. C

6. C při hodině dějepisu - práce s hmotnými prameny, prezentace pro spolužáky a projektová hodina "Jsem archeolog". Práce s detektorem kovů.

Karlovarské muzeum - interaktivní výstava o Karlových Varech

Na podzim 5. ročníky navštívily Karlovarské muzeum. Vřele doporučujeme i rodičům s dětmi. Moc se nám interaktivní výstava o K. Varech a okolí líbila.

Přespolní běh - GRATULACE

Blahopřejeme těmto dětem Adamcová, Schartová, Spěváková, Báťa, Lukáš, Štrobl, Lepíková, Kyselá, Šperlová, Kratochvíl, Nobauer,Váša, Pátková, Bursíková k získání titulu Krajského přeborníka v přespolním běhu.

Halloween

Halloween - 31.10. si děti 1. stupně připomněly svátek Halloween - většina žáků přišla ve strašidelných maskách a v rámci zejména anglického jazyka si připomněla tradice, které se dodržují v anglicky mluvících zemích.

Školní olympijské hry v lehké atletice

Projekt  „Školní olympijské hry v lehké atletice“
Žáci 1. stupně  se v měsících září a říjen utkali v lehkoatletické soutěži  na hřišti v areálu naší školy. Změřili své síly v běhu  na 50 m, 5 x 176 m, hodu  dalekém, skoku z místa a skoku dalekém. Na fotografii si můžete prohlédnout slavnostní nástup k vyhlášení vítězů. Pod olympijskou vlajkou a plápoláním olympijského ohně byly předány diplomy všem vítězům. Blahopřejeme !!!

100. výročí vzniku Československa

Naše škola se připojila k oslavám 100. výročí vzniku Československa celodenním projektem s názvem: „Republika slavila 100. narozeniny“
Žáci 1. stupně přišli do školy oblečeni do barev trikolory. Seznamovali se se státními symboly, dovídali se informace o prvním  prezidentovi T.G. Masarykovi, vyšší ročníky zorganizovali výstavu předmětů z první republiky (fotografie, knihy, historické předměty) a zúčastnili se výtvarné  soutěže.
Podívejte se na slavnostní nástěnku v atriu 1. stupně.

Projekt Finanční gramotnost - 4.A

Žáci 4. A v rámci projektu Finanční gramotnost s chutí a elánem pekli na blížící se dětský jarmark voňavé perníčky, které si sami ozdobili.

Cyklovýlet v Krušných horách.

Žáci 7. A na zářijovém cyklovýletu před kaplí na Mílově v Krušných horách.

Republikové finále Odznaku všestrannosti

Ve dnech 4. - 7. 9. 2018 se v Brně na atletickém stadionu VUT Pod Palackého vrchem konalo Republikové finále Odznaku všestrannosti, kterého se zúčastnilo nejlepších 24 družstvem a 680 chlapců a dívek z celkem 240 základních škol.