Jste zde

Akce

Vánoční zvyky a tradice

Žáci 8.B vymysleli a připravili pro své mladší spolužáky z první až čtvrté třídy soutěžní cestu vánočními zvyky a tradicemi. Na osmi stanovištích čekala na naše prcky řada úkolů, které museli postupně plnit. Na posledním stanovišti na ně čekala sladká odměna. 
I když nám vůbec nepřálo počasí, naši osmáci odvedli dobrou práci, Ježíškova cesta se dle ohlasů líbila a tak zbývá jen poděkovat: 
Díky a víc takových akcí druhostupňáků pro prvostupňáky!

Volejbalový turnaj učitelů ZŠ

První prosincový víkend se konal tradiční volejbalový turnaj učitelů základních škol. Již 39. ročník organizovala ZŠ Ostrov Masarykova ul., která letošní ročník vyhrála. Na turnaji měla zastoupení i naše škola. Tým ZŠ Poštovní obsadil 5. místo.

Okrskové a okresní kolo ve florbalu

V listopadu se v Hale míčových sportů v Karlových Varech konalo okrskové a okresní kolo ve florbalu chlapců a dívek ročník narození 2005 - 2007. Úspěšně si vedla děvčata, která okrskové kolo vyhrála a v okresním kole se umístila na celkově 3. místě. Chlapecký tým v okrskovém kole skončil na 2. místě.
Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
 

Dětský jarmark tříd 4. A a 4. B

Dne 28. 11. 2018 proběhl u pobočky České spořitelny dětský jarmark tříd 4. A a 4. B. Akce měla velký úspěch. Za vybrané penízky pojedou třídy na hezký výlet. Děkujeme všem, co nás podpořili. 

Movember 2018

6. C podporuje akci Movember 2018 - prevenci proti rakovině prostaty.

"Správný kofírek tahá za knírek" Alespoň v listopadu... ??

https://cz.movember.com/

Dějepis VI. C

6. C při hodině dějepisu - práce s hmotnými prameny, prezentace pro spolužáky a projektová hodina "Jsem archeolog". Práce s detektorem kovů.

Karlovarské muzeum - interaktivní výstava o Karlových Varech

Na podzim 5. ročníky navštívily Karlovarské muzeum. Vřele doporučujeme i rodičům s dětmi. Moc se nám interaktivní výstava o K. Varech a okolí líbila.

Přespolní běh - GRATULACE

Blahopřejeme těmto dětem Adamcová, Schartová, Spěváková, Báťa, Lukáš, Štrobl, Lepíková, Kyselá, Šperlová, Kratochvíl, Nobauer,Váša, Pátková, Bursíková k získání titulu Krajského přeborníka v přespolním běhu.

Halloween

Halloween - 31.10. si děti 1. stupně připomněly svátek Halloween - většina žáků přišla ve strašidelných maskách a v rámci zejména anglického jazyka si připomněla tradice, které se dodržují v anglicky mluvících zemích.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer