Technika je zábava - IQ-Landie v Liberci

Dne 20.11.2014 se vybraní žáci z devátého ročníku, kteří byli úspěšní v soutěži v rámci projektu ESF „TECHNIKA JE ZÁBAVA“, realizovaným SPŠ Ostrov – K. Bartošová, D. Tejmlová, P. Černý, T. Diviš, M. Toužimský, D. Šetek, M. Jiříková, J. Kraus, K. Bláha a K. Hotěk, zúčastnili úplně poslední  aktivity, a to výletu do IQ-Landie v Liberci, což byla odměna za úspěšné působení v dané soutěži.

Žáci měli 4 hodiny na to, aby absolvovali rozsáhlou expozici tohoto úžasného technického interaktivního zařízení a svým způsobem se ve všech pavilonech „vyblbli“ za současného vstřebávání všech zákonitostí a zákonů přírodních věd (fyziky, chemie i biologie).

Všechna show, která byla v rámci tohoto dne pořádána i naprostá většina expozic se žákům velmi líbila a pobyt si užívali. Na závěr si ještě celá parta zasoutěžila a zastřílela v LASER GAME v centru Babylon, což byla tečka za skvělým dnem v Liberci.

Obvyklou samozřejmostí bylo také to, že o naše žáky bylo ze strany SPŠ postaráno s plným servisem – doprava luxusními autobusy i svačina na cestu. Žáci byli s celou akcí velmi spokojeni,