Vánoční vystoupení školního sboru

Všechny srdečně zveme na vystoupení našeho školního pěveckého sboru a to hned dvakrát:
11. prosince 2018 od 15:00 hodin do Smetanových sadů (KV trhy)
19. prosince 2018 od 16:30 hodin do kostela Povýšení sv. Kříže v Rybářích (kostel Povýšení)

Mezinárodní matematická soutěž - NÁBOJ junior

V pátek 23. 11. 2018 se naši žáci z osmých tříd zúčastnili mezinárodní matematické soutěže NÁBOJ junior na Prvním českém gymnáziu v Karlových Varech. Družstvo z 8. A ve složení M. Frühauf, O. Dvořák, F. Dedich a F. Nevšímal se umístilo na krásné třetí pozici.

Projekt Finanční gramotnost - 4.AB

Třídy 4. A a 4. B Vás zvou na předvánoční jarmark, který se koná ve středu 28. 11. 2018 u České spořitelny na třídě TGM v Karlových Varech od 14 do 17 hod. Těšíme se na Vás.

Beseda s hráči HC ENERGIE

9. listopadu navštívili naši školu hokejisté karlovarské Energie v čele s kapitánem Václavem Skuhravým. Nejprve si s dětmi zahráli v tělocvičně florbal, potom krátce pobesedovali. Návštěva byla ukončena velmi povedenou autogramiádou. Děkujeme za návštěvu!
M. Tymlová

Jednotná přijímací zkouška 2018 - 2019

Jednotná přijímací zkouška (dále jen JP nebo jednotná zkouška) v přijímacím řízení v oborech vzdělání s maturitní zkouškou je stanovena na základě § 60 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění zákona č. 178/2016 Sb. Podrobnosti o organizaci přijímacího řízení ke vzdělávání ve středních školách budou stanoveny prováděcím předpisem.

Třídní schůzky

Třídní schůzky se konají ve středu 7. 11. 2018 od 17:00 – 19:00 hodinRodiče mají možnost parkovat v areálu školy.

Putování s velrybou Varybou

Poslední krásný den tohoto léta putovalala 4. B s velrybou Varybou tentokrát po vyhlídkách na Karlovy Vary.

Putování s velrybou Varybou

Dne 13.9.2018 se třídy 5.A a 5.B vydaly na putování s velrybou Varybou směrem k prvnímu stanovišti u Alžbětiných lázní, kde děti plnily první úkol podle průvodce, jenž jako vždy připravila Mgr. Štěpánka Šťastná.

Vážení rodiče a žáci

Z důvodu kolapsu serveru s programem Bakaláři dojde k několika dennímu výpadku programu. Data, která se budou zobrazovat v programu Bakaláři nejsou po dobu výpadku relevantní. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. O bezproblémovém fungování vás budeme informovat.

Informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s přijetím Všeobecného nařízení EU o ochraně osobních údajů, které se s účinností od 25. května 2018 bude vztahovat na zpracování Vašich osobních údajů ze strany Základní školy Karlovy Vary, Poštovní 19, PO, se sídlem Poštovní 19, 360 01 Karlovy Vary IČ 70 93 37 58, Vám níže uvedeném dokumentu poskytujeme shrnutí základních informací o zpracovávání a ochraně Vašich osobních údajů ze strany základní školy, ve vztahu ke kterým je základní škola v pozici správce. Veškeré informace najdete ZDE.