Akce družiny

8.11.2016 - Školní družina jde do kina Čas

V úterý 8.11. jde školní družina do kina Čas na pohádku Doba ledová 5. Vybíráme 60 Kč u vychovatelky Vašeho dítěte. Kdo se nechce nebo nemůže zúčastnit, prosíme o vyzvednutí do 12.45 hodin. Odcházíme ve 13.00 hodin, návrat zpět v 15.15- 15.30 hodin. Děkujeme.

Akce v VII. odd. ŠD

V VII. oddělení ŠD proběhlo několik akcí, kde děti prezentovaly své záliby.

Kroužek geocaching

Děti na kroužku Geocachingu, waymarkingu a postcrossingu v průběhu školního roku odlovily 11 kešek v Karlových Varech.

Celodenní výlet s družinou na Dianu

V úterý 21.6. jsme se konečně dočkali vytouženého výletu s panem Pohodou na Dianu.

2. ročník koloběžkiády

2. ročník koloběžkiády proběhl ve středu 8. 6. 2016. Na soutěžící čekala na nádvoří školy náročná trasa např. se slalomem

Opékání buřtů ve školní družině

V pátek 3.6. jsme na zahradě naší školy opékaly špekáčky. Moc nám to chutnalo, což je na fotkách vidět. Počasí nám nepřálo, ale i přesto jsme si to užili.

Interaktivní divadelní představení O králi Karlovi

Ve čtvrtek  7.4. k nám do družiny přijelo divadlo až z Prahy. K výročí narození Karla IV. Děti vtaženy do vyprávění a celého děje vtipným komentářem. Dětem se moc líbilo. Děkujeme.

Maškarní bál s panem Pohodou

V pátek 18.3. nás navštívil pan Pohoda s divadlem, diskotékou a soutěžemi. Všechny masky se povedly, a proto byly náležitě odměněny. Všem děkujeme za účast a za rok opět nashledanou.

Masopust

Dne 9.2. proběhl v naší školní  družině Masopustní karneval za pomoci studentek Pedagogické školy. Vzhledem k počasí se nemohl uskutečnit plánovaný průvod a tak byl nahrazen programem v prostorách školy. Děti soutěžily, zpívaly a tančily.

Práce Výtvarného kroužku

Ukázka výtvarných prací z průběhu ledna a února 2016.