Aktuality družiny

Sběr kaštanů - podpořme zvířátka

Soutěž ve sběru kaštanů začíná! Označené a zvážené v pevných obalech odevzdejte v ranní družině u školní jídelny. Děkujeme.

22.6.2017 - Celodenní výlet do Dětského ráje na Svatoškách

Ve čtvrtek 22.6. pořádáme pro děti celodenní, pěší výlet na Svatošské skály (asi 10 km). Odchod od školy v 8.00 hodin, návrat 15.00-15.30 hodin. Děti potřebují svačinu a pití na celý den, batůžek, vhodné sportovní oblečení a pevnou obuv, pláštěnku. Vybíráme 80 Kč na vstup a program. Výlet není povinný. Děti, které se výletu neúčastní, jsou ve škole.

15.6.2017 - Opékání buřtů školní družinou

Ve čtvrtek 15.6. na zahradě školy opékání buřtů. Vše zajištěno včetně pitného režimu.

18.5. Divadlo s panem Pohodou

Ve čtvrtek 18.5. Divadlo s panem Pohodou spojené se soutěží a odměnou pro vše zúčastněné. Pokud nám bude přát počasí, bude se vše odehrávat venku. Vybíráme 40 Kč. Začátek od 13.30 hodin do 15.00 hodin.

3. ročník Koloběžkiády

Ve středu 24.5. proběhne již 3. ročník Koloběžkiády. Děti si v den akce přinesou ráno do školy koloběžku, která bude řádně uzamčena v šatnách 1. stupně. Vše vypukne ve 13.30 hodin na nádvoří školy. Předpokládané ukončení akce je v 15.00 hodin. Odměny zajištěny.

14.3.2017 - Kino Čas

V úterý 14.3. jdeme s družinou opět do kina Čas na pohádku Odvážná Vaiana. Legenda o konci světa, o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Od školy odcházíme ve 13.00 hodin, návrat zpět kolem 15.30 hodin. Vybíráme 60 Kč u paní vychovatelky Vašeho dítěte.

1.2.2017 - Bublinkovo kouzelnické vystoupení

Ve středu 1.2. Bublinkovo kouzelnické vystoupení  v tělocvičně školy. Krásné barevné bubliny, nápadité kreace a triky, oblékání dětí do obřích bublin, vtipná kouzelnická  čísla. Začínáme ve 13.30 hodin, vybíráme 50 Kč u vychovatelky Vašeho dítěte.

Důležité info školní družiny

Od pondělí 17.10. vzhledem k velkému počtu dětí v družině a také zhoršujícímu se počasí jsme nuceni přistoupit k rozdělení dětí od 15.00 hodin do 15.30 hodin do více oddělení. První třídy nadále zůstávají v jednom oddělení za tělocvičnou. Druhé třídy v odděleních u školní jídelny. Třetí a čtvrté třídy v přízemí 1. stupně naproti vstupním dveřím.
Po 15.30 hodině se všechny děti přivedou do družiny u školní jídelny, kde si je můžete vyzvednout do 16.45 hodin. Děkujeme za pochopení.

Podpořme zvířátka - sběr kaštanů

Soutěž ve sběru kaštanů začíná! Podpořme zvířátka! Začínáme od října až do úplného vysbírání. Označené a zvážené v pevných obalech odevzdejte v ranní družině u školní jídelny. Děkujeme