Jste zde

Pedagogický sbor školy

1. stupeň základní školy

 
Příjmení a jménoTřídní učitelkaEmail
Mgr. Smažíková Dagmar1.Asmazikovad@zskvary.cz
Mgr. Monika Macháčková1.Bmachackovam@zskvary.cz
Mgr. Jana Vokáčová1.Cvokacovaj@zskvary.cz
Mgr. Patrochová Soňa2.Apatrochovas@zskvary.cz
Mgr. Zemanová Alena2.Bzemanovaa@zskvary.cz
Mgr. Pivková Miluše3.Apivkovam@zskvary.cz
Mgr. Koubová Alena3.Bkoubovaa@zskvary.cz
Mgr. Turčínová Kamila3.Cturcinovak@zskvary.cz
Mgr. Petráková Ivana4.Apetrakovai@zskvary.cz
Mgr. Tymlová Miroslava4.Btymlovam@zskvary.cz
Kamila Vočeluková4.Cvocelukovak@zskvary.cz
Mgr. Holečková Zdeňka4.Dholeckovaz@zskvary.cz
PaedDr. Lembacherová Jarmila5.Alembacherovaj@zskvary.cz
Mgr. Mrštná Zuzana5.Bmrstnaz@zskvary.cz
Mgr. Šnajdrová Jana5.Csnajdrovaj@zskvary.cz
   
Netřídní učitelé:  
   
Smutná Jiřina smutnaj@zskvary.cz
Mgr. Steinová Štěpánka steinovas@zskvary.cz
Mgr. Vostrá Hanazástupce ředitelevostrah@zskvary.cz

 

2. stupeň základní školy

Příjmení a jménoTřídní učitel/kaEmailVyučované předměty
Mgr. Zátko Zdeněk6.Azatkoz@zskvary.czM, F
Mgr. Olga Střelcová6.Bstralcovao@zskvary.czAj, Tv, Vv
Mgr. Kašpar Martin6.Ckasparm@zskvary.czČj , D
Mgr. Huspeková Kateřina7.Ahuspekovak@zskvary.czAj, Pč
Mgr. Lang Martin7.Blangm@zskvary.czM, Z
Bc. Karel Hric8.Ahrick@zskvary.czTv, BiČl, Př
Ing. Mašek Vladimír8.Bmasekv@zskvary.czM , CvM , Svět práce
Mgr. Lidinský Josef9.Alidinskyj@zskvary.czČj, D, Dějepisný seminář
Mgr. Bizoň Marcel9.Bbizonm@zskvary.czTv , Hv, Př
    
Netřídní učitelé:   
Mgr. Fiala Karelředitel školyfialak@zskvary.czFy 
Mgr. Miková Eva mikovae@zskvary.czČj, Ov , Rv
Mgr. Tvrdá Hana tvrdah@zskvary.czCH , Př , Seminář z Ch
Mgr. Behringová Jana behringovaj@zskvary.czM, Nj
Jaroslava Whitney whitneyj@zskvary.czAj
Mgr. Dimová Dana dimovad@zskvary.czM, Z, INF, Vt

 

 

Školní družina

 

Hraničková Michala

druzina@zskvary.cz

Ibrahimová Michaela

Makošová Olga

Malúšová Dagmar - vedoucí ŠD

Sekotová  Adéla

Tomášková Radka

Kalianková Dita

Nováková Jana

Petříková Aneta

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer